Alchymist Prague Castle Suites

Jedno z našich nej ubytování v destinaci Praha. Tato historická budova se nachází 400 metrů od Pražského hradu na úpatí kopce na Malé Straně. Nabízí prostorné pokoje s dřevěnou podlahou, klenutými stropy a luxusní nábytkem. Lze tu bezplatně využívat Wi-Fi.

Ubytování v blízkosti stanice metra Malostranská. Hotel v pražské městské části Dejvice, Hradčany, Malá Strana.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Všechny pokoje a apartmány mají mramorovou koupelnu s italskými doplňky, které se drží původního stylu 30. let. Otevírá se z nich výhled na historické náměstí před rezidencí, zelený park na Petříně, a dokonce i na Pražský hrad Všechny jsou klimatizované a mají kabelovou TV s plochou obrazovkou kávový a čajový servis a bezpečnostní schránku. Při příjezdu dostanou hosté jako pozornost nápoj na uvítanou.

Ráno se zde podávají snídaně a na oběd a večeři můžete zajít do sesterské restaurace Aquarius. Rezidence nabízí služby komorníka a nepřetržitě otevřenou recepci. Každý den od 17:00 do 18:00 se můžete těšit na ochutnávku vína a sýrů ve vstupní hale.

Ubytování Alchymist Prague Castle Suites má také posilovnu, saunu a vířivku. Relaxovat zde mohou hosté v loungi a v knihovně.

Ubytování Alchymist je vzdálené jen několik kroků od svěžích královských zahrad a na procházku se mohou hosté vydat do historického centra Prahy. Na Karlův most je to odsud pěšky 5 minut chůze.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Exteriér : Terasa

Služby a další : Zajištění lístků a vstupenek

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Aktivity : Živá hudba / představení · Knihovna

Jídlo a pití : Čokoláda a sušenky · Ovoce · Láhev vody · Víno/šampaňské Dodatečný poplatek · Snídaně do pokoje · Velmi dobrá káva!

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Soukromé parkování je možné za poplatek v areálu hotelu (rezervace nutná). · Hlídané parkoviště

Doprava : Transfer na letiště Dodatečný poplatek · Transfer z letiště Dodatečný poplatek

Wellness : Uzamykatelné skříňky · Fitness · Vířivka/jacuzzi · Masáže Dodatečný poplatek · Fitness centrum · Sauna

Služby na recepci : Služba concierge · Úschova zavazadel · Rezervace vstupenek · Turistické informace · Recepce 24 hodin denně

Služby pro rodiny a zábava : Hlídání dětí / služby pro děti Dodatečný poplatek

Úklidová služba : Denní úklid · Služba žehlení Dodatečný poplatek · Čištění oděvů Dodatečný poplatek · Služba praní Dodatečný poplatek

Zázemí pro business : Fax/kopírka

Zabezpečení : Hasicí přístroje · Požární alarmy · Trezor

Obecné : Minimarket v objektu · Letištní transfer (za poplatek) · Klimatizace · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Obchod se suvenýry · Výtah · Svatební apartmá · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje · Pokojová služba

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině · V ruštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜