Apartments Antonínská

Jeden z našich bestsellerů v Praze! Apartmány Antonínská se nacházejí v Praze, 700 metrů od 115. výročí Harley Davidsona a 4 km od zoo. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi připojení.

Ubytování v blízkosti stanice metra Vltavská. Hotel v pražské městské části Holešovice, Karlín, Staré Město.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Všechny apartmány mají posezení, ručníky ložní prádlo, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou opékačem topinek, ledničkou, varnou deskou i rychlovarnou konvicí a koupelnu s přezůvkami.

Na místě si můžete zahrát tenis a v okolí se věnovat cyklistice a pěší turistice. Apartmány Antonínská leží 1,7 km od Staroměstského náměstí a 12 km od letiště Václava Havla Praha.

Bytový dům byl navržen architektem Evženem Rosenbergem ve vrcholném funkcionalismu. Oba apartmány se nacházejí ve druhém patře, dostupné výtahem, a jsou po kompletní rekonstrukci. Rekonstrukce proběhla v duchu funkcionalismu, kdy zařízení apartmánu je praktické a přitom má svůj osobitý design. Apartmány lze využít odděleně pro 2 x 2 osoby a nebo také společně pro 4 osoby. Věříme, že se k nám budete rádi vracet.

Já a můj manžel velmi rádi cestujeme, proto jsme se rozhodli, že každý, kdo má stejnou Vášeň jako my, by si zasloužil kvalitní a přitom finančně nenáročné bydlení v blízkosti centra města S manželem máme rádi pěší turistiku, jízdu na kole a navštěvování různých kulturních akcí. Pro stejně naladěné cestovatele, jsou apartmány Antonínská tou pravou základnou k podnikání různých výletů či akcí. Těšíme se na Vás.

Ulice nese pojmenování od roku 1938 podle kostela sv. Antonína, u kterého ústí na Strossmayerovo náměstí. Antonínská ulice se mírně svažuje od Strossmayerova náměstí směrem ke stanici metra Vltavská. Tímto směrem se do ní také zařezává tramvajová trať. Před Vltavskou se nad ní klene most. Zde lze sestoupit po schodech na stanici městské hromadné dopravy Vltavská, nebo po schodech vystoupat na ulici Bubenská směrem k vlakové stanici.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Zvířata : Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Aktivity : Živá hudba / představení Mimo ubytování Dodatečný poplatek · Večerní promítání filmů Mimo ubytování Dodatečný poplatek · Stand-up komedie Mimo ubytování Dodatečný poplatek · Dočasné umělecké expozice Mimo ubytování · Aquapark Mimo ubytování Dodatečný poplatek · Squash Mimo ubytování Dodatečný poplatek · Bowling Mimo ubytování Dodatečný poplatek · Cyklistika Mimo ubytování · Pěší turistika Mimo ubytování · Jízda na kanoích Mimo ubytování · Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek · Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Parkování : Veřejné parkování je možné za 12 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná). · Parkování pro handicapované · Parkovací garáž · Parkování na ulici · Hlídané parkoviště

Doprava : Transfer na letiště Dodatečný poplatek · Transfer z letiště Dodatečný poplatek · Letištní transfer (za poplatek)

Služby na recepci : Individuální přihlášení/odhlášení · Bankomat · Turistické informace · Expresní přihlášení/odhlášení Dodatečný poplatek

Služby pro rodiny a zábava : Televizní programy pro děti · Venkovní dětské hřiště

Zabezpečení : Hasicí přístroje · Venkovní kamerový systém · Kamerový systém ve společných prostorách · Požární alarmy

Obchody : Obchod se suvenýry · Kadeřnictví/kosmetika

Různé : Prostor pro kuřáky · Všechny prostory nekuřácké · Pokoj pro alergiky · Topení · Zvuková izolace · Výtah · Svatební apartmá · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině · Ve slovenštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜