Apartments Belandria

Apartmány Belandria s možností ubytování s domácími mazlíčky se nachází na klidném místě v Praze, jen 100 metrů od zastávky metra Bořislavka, 2 stanice metrem od pražského hradu a katedrály sv. Víta a 5 minut pěšky od centra města

Ubytování v blízkosti stanice metra Bořislavka. Hotel v pražské městské části Lysolaje, Střešovice, Veleslavín.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Belandria poskytuje bezplatné Wi-Fi sdílenou kuchyň a pokoje s koupelnou.

V blízkosti apartmánů Belandria najdete restaurace a obchody a nedaleko si můžete jít zaplavat, zahrát si tenis, plážový volejbal nebo fotbal anebo se projet na kolečkových bruslích.

Přírodní rezervace Divoká Šárka je vzdálená 2,4 km a od letiště Václava Havla Praha vás bude dělit 7 km.

Apartments Belandria se nachází v Praze 6, v klidném prostředí. Jen 50 m od stanice metra a tramvajové zastávky Bořislavka, 2 stanice metrem na stanici Hradčanská, kde se nachází Pražský hrad Metrem ze stanice Bořislavka je do centra města 5 minut. V apartments Belandria jsou dva apartmány s vlastními koupelna i, společnou, plně vybavenou kuchyní s lednicí a pračkou, elektrickou varnou deskou. Pokoje zaujmou pohodlím s hezkým, útulným zařízením, vkusným nábytkem, s Wifi připojení v celém objektu a kabelovou televizí. Možnost parkování přímo u domu. Do Apartments Belandria se snadno dostanete z mezinárodního letiště Vaclava Havla. Z letiště se dostanete do apartmentu Belandria tak, ze autobus m pojedete na stanici Nádraží Veleslavín a poté přestoupíte na metro a pojedete jednu stanici na zastávku Bořislavka. Z Nádraží Veleslavín je možné přestoupit také na tramvaj. Do zastávky Bořislavka jsou to 3 zastávky všemi tramvajemi. Celkový čas je 20 min.

V blízkostí Apartments Belandria se nachází restaurace a obchody. Najdete zde odpočinek v přírodním koupališti Divoká Šárka, kde se nachází přírodní rezervace. Pouhých 300 metrů od Apartments Belandria najdete park Šárka-Lysolaje. V blízkosti jsou sportovní aktivity: plavecký bazén tenisové kurty, plážový volejbal, fotbalový areál, outdoorové sporty- in line bruslení nebo indoorové aktivity.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Vaření : Společná kuchyně

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Aktivity : Pěší turistika Mimo ubytování

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Parkování : Veřejné parkování je možné za 9 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná). · Hlídané parkoviště

Služby pro rodiny a zábava : Stolní hry/puzzle

Různé : Všechny prostory nekuřácké · Topení · Výtah · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině · Ve španělštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜