Black & White Apartment Prague by Wenceslas Square and Muzeum

Jeden z našich bestsellerů v Praze! Black & White Apartment Prague by Wenceslas Square and Muzeum se nachází v Praze, 1,6 km od Václavského náměstí a 3 km od historické budovy Národního muzea a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma.

Ubytování v blízkosti stanice metra Můstek. Hotel v pražské městské části Nové Město, Staré Město, Žižkov.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Všechny apartmány mají plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou lednicí a rychlovarnou konvicí, posezení s pohovkou, TV s plochou obrazovkou pračku a vlastní koupelnu se sprchou a bezplatnými toaletními potřebami.

Apartmán stojí 3 km od Staroměstského náměstí a 3,2 km od Vyšehradu.

Dva kompletně vybavené oddělené apartmány se společnou vstupní chodbou čekají na Vaš návštěvu přímo v srdci Prahy na dohled od Václavského náměstí. Nechte se nadchnout jejich černo-bilým designem a objevujte město bez potřeby transportu hromadnou dopravou. Speciální zamykací box pro Vaše zavazadla Vám umožní užít si i poslední den. Umístěné kufry si můžete vyzvednout kdykoli po check-outu.

Dobrý den, jmenuji se František a jsem šestadvacetiletý student ekonomky. Provozovat apartmány jsem začal v roce 2015 a toto je zatím nějvětší. Aktuálně jsou otevřené další čtyři na praze 1, 2, 3 a 6 a další dva procházejí rekonstrukcí. Věřím, že si vyberete naše služby pro zpříjemnění Vašeho pobytu. Maximálně se snažím, abych byl dostupný na telefonu 24/7, ideálně na WhatsAppu.

5 minut od zastávky metra Muzeum, 2 minuty na Václavské náměstí - jedno z klíčových míst v Praze. Co více si přát. V přízemí stejné budovy je pizzerie, malý vietnamský obchůdek naproti přes ulici a česká restaurace Výtopna, KFC a klub Nebe na prvním rohu.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Zvířata : Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Parkování není možné.

Různé : Pokoj pro alergiky · Topení · Zvuková izolace · Výtah · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině

Ukázat dostupnost a cenu ➜