Flawless Apartments Opletalova 10

Jedno z našich nej ubytování v destinaci Praha. Apartmány Flawless Apartmens Opletalova 10 se nacházejí pouhých 50 metrů od Václavského náměstí 10 minut chůze od Staroměstského náměstí i Staroměstského orloje, a nabízejí moderní ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi a satelitní TV s plochou 42palcovou obrazovkou.

Ubytování v blízkosti stanice metra Můstek. Hotel v pražské městské části Nové Město, Staré Město, Žižkov.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Apartmány Flawless Apartmens Opletalova 10 mají minibar i příslušenství pro přípravu čaje #047 kávy Ve vlastní koupelně najdete sprchu.

Apartmány jsou vzdálené 2 minuty chůze od Národního muzea i okolních restaurací a barů Na tramvajové zastávky Muzeum a Václavské náměstí je to 200 metrů. Za 15 minut lze pak dojít na Karlův most

Nabízí moderní ubytovací jednotky se satelitní TV s 42palcovou plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Apartrezidence Opletalova má pokoje vybavené minibarem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Ve vlastní koupelně najdete sprchu.

Apartrezidence Opletalova je otevřená od roku 2013,jedná se o rodiný podnik,o váš příjemný pobyt se bude starat pětičlená rodina,především tři bratři co vám vše vysvětlí a zařídí s úsměvem na tváři a udělají maximum co bude v jejich silách spokojenosti hosta.

Apartrezidence Opletalova je vzdálená pouhých 50 metrů od Václavského náměstí a 10 minut chůze od Staroměstského náměstí s orlojem.Za 2 minuty odtud dojdete k Národnímu muzeu, restauracím a barům.Ke Karlovu mostu dojdte pěšky za 15-20minut.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Exteriér : Sluneční terasa · Terasa

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Jídlo a pití : Kavárna přímo na místě · Ovoce · Láhev vody Dodatečný poplatek · Víno/šampaňské · Dobrá káva!

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Parkování : Soukromé parkování je možné za 25 EUR na den na přilehlém místě (rezervace nutná). · Parkovací garáž · Hlídané parkoviště

Doprava : Transfer na letiště Dodatečný poplatek · Transfer z letiště Dodatečný poplatek · Letištní transfer (za poplatek)

Služby na recepci : Turistické informace · Trezor

Různé : Všechny prostory nekuřácké · Topení · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině

Ukázat dostupnost a cenu ➜