METRO Apartment Prague by Main Train and Bus Station

Jeden z našich bestsellerů v Praze! METRO Apartment Prague by Main Train and Bus Station se nachází v Praze, 2 km od historické budovy Národního muzea a 2,7 km od Václavského náměstí Nabízí bezplatné Wi-Fi

Ubytování v blízkosti stanice metra Florenc. Hotel v pražské městské části Karlín, Nové Město, Žižkov.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Ubytování zahrnuje TV s plochou obrazovkou vlastní koupelnu se sprchou a fénem a kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, lednicí a varnou deskou.

Staroměstské náměstí leží 3,2 km odsud. Staroměstský orloj je vzdálený 3,3 km.

Jedinečná příležitost spát v metru, ale ne v jakémkoli. Metro apartmán vznikl jako imitace prostředí pražského metra a umožňuje tak nevšední zážitek z pobytu v Praze. Elegantní check-in and check-out. Otevíráte pomocí kódů, které dostanete dopředu. Není nutné nikam jezdit vyzvednout klíče, nebo se s někým scházet. Vlakové a autobus vé nádraží v dochozí vzdálenosti, stejně jako i centrum města.

Dobrý den, jmenuji se František a jsem šestadvacetiletý student ekonomky. Provozovat apartmány jsem začal v roce 2015 a vytvoření tohoto místa bylo poměrně náročné. Aktuálně jsou otevřené další čtyři apartmány na Praze 1, 2 a 6 a další dva procházejí rekonstrukcí. Věřím, že si vyberete naše služby pro zpříjemnění Vašeho pobytu. Maximálně se snažím, abych byl dostupný na telefonu 24/7, ideálně na WhatsAppu.

5 minut pěšky od vlakového nádraží, 15 minut od autobusového. Lokalita na spodním Žižkově velmi příhodná pro vstup do centra města Ve přízemí stejné budovy je poměrně málo navštěvovaný bar. Na hlavní ulici - Seifertově - jste za tři minuty a najdete zde různé obchůdky, restaurace potřeviny Žabka a podobně. Také je zde tramvajová zastávka.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Parkování není možné.

Různé : Všechny prostory nekuřácké · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině

Ukázat dostupnost a cenu ➜