Selinor Old Town Apartments

Selinor Old Town Apartments se nachází v centru Prahy pouhých 250 metrů od Staroměstského náměstí a 11 minut chůze od Karlova mostu Nabízí luxusní ubytování v historické budově s Wi-Fi zdarma.

Ubytování v blízkosti stanice metra Náměstí Republiky. Hotel v pražské městské části Malá Strana, Nové Město, Staré Město.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Všechny apartmány a studia mají plně vybavenou kuchyň nebo kuchyň u s jídelním koutem, satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnu s pračkou. V apartmánech najdete také domácí kino a DVD přehrávač.

V okolí je plno restaurací kaváren, barů a obchodů. Selinor Old Town Apartments stojí 20 až 50 metrů od těch nejbližších.

Za 2 minuty dojdete k pražskému orloji a cesta pěšky na pražský hrad trvá 30 minut. Václavské náměstí je vzdálené 750 metrů.

Za 7 minut dojdete ke stanicím metra a tramvajovým zastávkám Staroměstská a Náměstí Republiky Od pražského letiště Václava Havla vás dělí 11 km. Auta si můžete zaparkovat nedaleko ubytování za příplatek.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Zvířata : Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Aktivity : Aquapark Mimo ubytování Dodatečný poplatek · Squash Mimo ubytování Dodatečný poplatek · Bowling Mimo ubytování Dodatečný poplatek · Pěší turistika · Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek

Jídlo a pití : Láhev vody Dodatečný poplatek · Víno/šampaňské Dodatečný poplatek · Dobrá káva!

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Parkování : Veřejné parkování je možné za 27 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná).

Doprava : Kyvadlová doprava · Transfer na letiště Dodatečný poplatek · Transfer z letiště Dodatečný poplatek · Kyvadlová doprava (za příplatek) · Pronájem aut · Letištní transfer

Služby na recepci : Zajištění lístků a vstupenek Dodatečný poplatek · Individuální přihlášení/odhlášení · Úschova zavazadel · Rezervace vstupenek · Turistické informace · Trezor · Expresní přihlášení/odhlášení · Recepce 24 hodin denně

Úklidová služba : Denní úklid Dodatečný poplatek · Služba praní

Různé : Všechny prostory nekuřácké · Topení · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině · Ve španělštině · Ve francouzštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜